Értékesítő munkatárs – Pomáz

Legyél a csapatunk tagja! Értékesító munkatársat keresünk!

Kategória: Címkék: ,

Leírás

Legyél a csapatunk tagja!

ÉRTÉKESÍTŐ

 Feladatok:

  • Cégünk szolgáltatásainak értékesítése.
  • Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása.
  • Hideghívás indítása, bemutatkozó e-mailek küldése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, személyesen, telefonon, online.
  • Tárgyalások szervezése, azokon aktív részvétel.
  • Árajánlatok készítése, megállapodások, szerződések kezelése.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, értékesítési riportok, beszámolók készítése.
  • Részvétel a marketing és PR feladatokban, tematikus rendezvényeken, üzleti eseményeken.

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban.
  • Megbízható, célorientált, kitartó személyiség.
  • Udvarias, magabiztos, határozott fellépés.
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és együttműködési készség.
  • B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal.
  • Pontos, felelős munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, home office lehetőséggel
  • Szakmai tréningek
  • Változatos feladatok
  • Munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • Egyéni vállalkozóknak is nyitott pozíció
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil alapfizetés bruttó: 376.000, – Ft + prémium

Önéletrajz és rövid, motivációs levél küldése a:
karrier@medplast.hu e-mail címre.

Telefonon: +36 30 408 0736
www.medplast.hu