Értékesítő – Budapest – 0

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres piacbővítés céljából.

Leírás

Cégnév: Alpha-Vet Kft.
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Teljes munkaidős
Feladatok:  • állatgyógyszer, állattenyésztési és állatorvosi eszközök értékesítése,
• vevői igények felmérése, termékinformációk átadása,
• meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása,
• piaci folyamatok követése.
Elvárás:  • számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása,
• kiváló kommunikációs képesség,
• stressz tűrő személyiség,
• önállóság,
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.
Előnyt jelent:  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• állatorvos végzettség,
• legalább 5 éves kereskedelmi gyakorlat,
• kommunikációs angol nyelvismeret.
Bővebb információ a munkáról:                                                              Kompetenciák:
• pontosság, precizitás,
• problémamegoldás,
• együttműködés,
• kezdeményezés,
• csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem,
• stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
• dohányfüstmentes munkahely,
• fiatalos, lendületes csapat,
• céges autó használata.

Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

PEST MEGYE, – BUDAPEST