Telekommunikációs értékesítő – Pest megye – 0

Telekommunikációs értékesítő. Legyél Telekommunikációs értékesítő a Vodafone Magyarország Zrt. hivatalos Partnerénél! Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Vodafone Magyarország Zrt. értékesítő munkatársaként!

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Kategória: Címke:

Leírás

Telekommunikációs értékesítő
Legyél Telekommunikációs értékesítő a Vodafone Magyarország Zrt. hivatalos Partnerénél!
Új kollégából vezető értékesítő? Nálunk lehetséges! Építsd a karriered a Vodafone Magyarország Zrt. értékesítő munkatársaként!

Az alábbi feladatokban számítunk rád

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálás, a Vodafone szolgáltatásainak értékesítése
  • Az ügyfél igényeire szabott tanácsadás és értékesítés
  • Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
  • Panaszok, reklamációk kezelése
  • Szervizes ügyintézés és adminisztrációElvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Értékesítési véna
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekAmit kínálunk:
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Teljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelem (nettó 230 000 – 490 000 Ft.)
  • Dolgozói tarifacsomag: korlátlan beszélgetés és átlagon felüli adatmennyiség

Üzleteink, ahová a jelentkezéseket várjuk:

  • Csepel – Csepel Pláza
  • Dunaharaszti – Tesco
  • Kiskunlacháza
  • Dabas
  • Albertirsa