Szerviztechnikus – Országos

Több mint 20 éve dolgozunk a professzionális nagykonyhák területén. Értékesítünk, beüzemelünk, karbantartunk, javítunk konyhagépeket éttermekben, irodaházakban szállodákban, iskolákban. Most szervizünk csapatába keresünk lelkes, nyitott, munkaszerető személyiséget.

Leírás

Szerviztechnikus munkakörbe.

Olyan munkatársat keresünk, aki csak akkor elégedett saját munkájával, ha az ügyfelek is elégedettek.

Aki úgy tud új kihívásokat jelentő-, vagy problémás helyzetekhez viszonyulni, hogy mindig a megoldást keresi.

Rólunk itt olvashat: www.szerviz.gasztro.com

Az alábbi feladatokra:

  • Nagykonyhai berendezések szervizelése, karbantartása
  • Új eszközök beüzemelése, tesztelése, oktatása
  • Dokumentumok kezelése: munkalapok, szállítólevelek, beüzemelési jegyzőkönyvek

Pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség (akár pályakezdő is)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság
  • Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség

Az alábbi ismeretek előnyt jelentenek

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Dolgozói engedmények, juttatások
  • Céges eszközök (szervizautó, mobiltelefon, szerszámok)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, motiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Változatos munka

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezését.

Nagymáthé Attila

attila@gasztro.com

V.M

Hely

PEST MEGYE, – BUDAPEST