Rakodógép kezelő – Csemő

Az Orlov-Fa Kft., csemői telephelyű fűrészüzembe munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Rakodógép kezelő

Leírás

Főbb feladatok, munkák:

  • A rábízott munkagép kezelése, állapotának megóvása, karbantartásának szervezése.
  • Anyagmozgatás, rakodás végzése a felettesei utasításának megfelelően.
  • Az általa használt erőgépek napi karbantartásának elvégzése.
  • A rakodógéphez tartozó dokumentációt köteles naprakészen vezetni.
  • A működtetés során betartja a rá vonatkozó tűz-, munka-, környezetvédelmi szabályokat.
  • Egyéb fizikai munkák elvégzése a telephelyen, a telepvezető utasításainak megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nehézgépkezelői jogosítvány (4511), gépkezelői gyakorlat.
  • Csapatmunkára alkalmas egyéniség.
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás.
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezni: az alábbi telefonszámon Hörömpő Győző Telepvezetőnél a  0670-366-2230 telefonszámon

V.M

Hely

Csemő, PEST MEGYE