Projektmenedzser – Budapest XXI., Csepel – 0

Belső építészettel és generál kivitelezéssel foglalkozó Megbízónk részére PROJEKTMENEDZSER kollégát keresünk.
Munkavégzés helye: Budapest XXI. Kerület, Csepel

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Kategória:

Belső építészettel és generál kivitelezéssel foglalkozó Megbízónk részére PROJEKTMENEDZSER kollégát keresünk

 Feladatok:

Projektek előkészítésében való közreműködés

  • Árajánlatok készítése
  • Árajánlatok bekérése alvállalkozóktól
  • Árajánlatok összeállításához termékek/piaci információk felkutatása, begyűjtése
  • Műszaki dokumentáció készítése – AutoCad program használatával

Projektek követése, naprakész információk kezelése

  • Projektekhez kapcsolódó beszerzések kezelése, megrendelések leadása
  • Alvállalkozókkal, partnerekkel, gyártókkal történő kapcsolattartás
  • Projekt zárások esetén átadás-átvételi dokumentáció készítése

 A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú műszaki végzettség (építőipari, műszaki alapismeretek)
  • Építőiparban való jártasság, anyagokra, szakmákra való rálátás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Haladó felhasználói szintű számítógép ismeret, elsősorban irodai alkalmazások (MS Office, rutinos Excel használat)
  • AutoCad / ArchiCad program ismerete
  • Angol nyelvtudás, kommunikációs szint
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Szakma iránti elkötelezettség
  • Új ismeretekre való nyitottság

Amit kínálunk, információk:

  • Hosszú távú, biztos perspektívát kínáló munkahely
  • 8 órás főállású foglalkoztatás
  • Munkavégzés helye: Budapest XXI. Kerület, Csepel