Mechanikus karbantartó – Dabas -0

Kategória: Címkék: ,

Leírás

MECHANIKUS KARBANTARTÓ (Dabas)
munkakörbe.

Feladata:

  • a termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása;
  • megelőző és tervezett karbantartási feladatok ellátása;
  • az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások előkészítésében (szerszám, alkatrész, időigény felmérése) és kivitelezésében való részvétel;
  • eseti meghibásodások elhárítása;
  • kisebb gépbeállítási feladatok és módosítások elvégzése;
  • géptelepítésekben és mozgatásokban való részvétel;
  • az elvégzett munkák dokumentálása;
  • a tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és dokumentálása;
  • igény esetén az alkatrész megrendelése, ajánlatok bekérése;
  • a kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése;
  • a munka- és balesetvédelmi szabályok betartása

Elvárások:

  • gépész végzettség
  • 2-3 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • eredményorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • hegesztési ismeretek és gyakorlat;
  • jártasság a pneumatikában, hidraulikában;
  • alapfokú angolnyelv-tudás;
  • az SAP PM modul ismerete

Munkarend:

Kezdetben egyműszakos munkavégzés, mely a termelési kapacitás növekedésével többműszakos lehet.

Amit nyújtunk:

A Polifoam Kft. stabil és megbízható munkáltató, ahol nemzetközi munkakörnyezetben, mégis családias légkörben dolgozunk együtt. Az új kollégát önállóságot igénylő szakmai feladatok, fejlődési lehetőség és az alapbéren felül az alábbi juttatások várják:
13. havi fizetés, Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás, munkába járási támogatás.

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

J. E
2023. 05. 28.