Vizuális ellenőr – Kecskemét

Vizuális Ellenőr munkakörbe keresünk kollégákat Kecskeméti Partnerünknek

Leírás

Amit kínálunk:

  • Kereseti lehetőség átlagosan nettó 210 – 230 000 Ft + Cafeteria
  • Fizetett betanulási idő: Az első 3 héten tantermi oktatás, bruttó 1 176 Ft/óra fizetéssel.
  • Modern, magas minőségtudatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaruha tisztítás: évente kétszer nettó 4 000 Ft. kifizetéssel
  • Teljesen ingyenes buszjárat a város részein belül, illetve a környező településekről

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés
  • Hibás termékek kiválogatása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Éles látás, Kézügyesség
  • Számtani ismeretek
  • 6/2-es munkarend vállalása

Jelentkezni a https://www.whc.hu/allas/vizualis-ellenor-1490 linken,
személyesen a WHC Kft. irodájában (Kecskemét, Dobó krt. 12. I. em. 122. Passage üzletház),
vagy a 06-30-214-1783-as telefonszámon Lillánál lehet!

K.T

Hely

Kecskemét, Bács-Kiskun megye