Tojásválogató – Ráckeve

Tojásválogató üzemi munkatársakat keresünk.

Ráckeve külterületén lévő 300 ezres baromfi telephelyre,
bővülés miatt munkatársakat keresünk válogató üzemünkbe.

Leírás

Főbb feladatok, munkák:

A láncon keresztül bejövő tojások minőségének ellenőrzése, a rosszabb minőségű tojás kiválogatása. A megszűrt tojás előkészítése a szállításra, bekartonozása, felcímkézése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Higénia
  • Korrektség
  • Megbízhatóság
  • Szavahihetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Dolgozni tudó, és akaró személyek jelentkezése.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő.
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség.
  • Munkaruha, egyéb dolgozói kedvezmények.
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2300 Ráckeve, Godány út 5.

Havi nettó fizetési keret:

Ledolgozott munkaidőtől függően: 170.000-210.000 Nettó

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Várjuk jelentkezését egy folyamatosan fejlődő, jó hangulatú, dinamikus cégbe!

Akár helyben: 2300 Ráckeve, Godány út 5., vagy az alábbi elérhetőségek bármelyikén: 06-20-559-1899, 06-70-427-4763

N.N

Hely

Ráckeve, PEST MEGYE