Shop eladó-töltőállomás kezelő Budapest, Dunakeszi

A Normbenz Magyarország Kft. a magyarországi LUKOIL töltőállomás hálózat üzemeltetője. Jelenleg 79 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát kollégákkal várja vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Bővülő csapatunkba munkatársat keresünk Dunakeszi és Budapesti kutakra

Shop eladó és töltőállomás kezelő munkakörbe

Legyen a munkatársunk! Fő feladatok:

  • üzemanyag- és shop termék eladás,
  • pénztár kezelés,
  • árufeltöltés,
  • tiszta és kellemes környezet megteremtése,
  • ügyfélbarát kiszolgálás.

Elvárások

  • Kereskedelmi eladó vagy töltőállomás kezelő képzettség. Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon a képesítés könnyen és díjmentesen megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Előnyök

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Alapbér, pótlékok, bónuszok
  • Bejelentett, stabil munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Bejárási költség támogatás, üzemanyag kedvezmény
  • Azonnali munkába állási lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a gyorgyi.vadaszne@normbenz.hu e-mail cimen.

V.M

Hely

Dunakeszi, PEST MEGYE, – BUDAPEST