Segítő – Gödöllő

A Patrónus Ház Közhasznú Nonprofit Kft. autista támogatott lakhatású otthonába keres

SEGÍTŐ

munkakörbe munkatársat. Munkavégzés helye: Gödöllő.

SEGÍTŐ

Feladatok:

  • a támogatott lakhatás keretében működő 12 férőhelyes otthon szolgáltatásait igénybe vevő autista fiatalok fizikai, mentális, szociális és lakókörnyezeti szükségleteinek ellátása, támogatása

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • tapasztalat értelmi fogyatékos, autizmussal élő fiatalok gondozásában, segítésében
  • nyitottság az autista szakirány, módszertan elsajátítására, folyamatos szakmai fejlődésre
  • határozottság
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Modern munkakörnyezet

Szakmai képzések

Jelentkezés: fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az intezmenyvezeto@patronushaz.hu email címre várjuk.

Gy. L.

Hely

Gödöllő