Robotkezelő, Összeszerelő – Kecskemét

Cégünk 38 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít.

Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül.

Nincs utánfutó Knott nélkül.

Autóflex-Knott Kft. keres kettő, három műszakos munkarendbe férfi jelentkezőket a felsorolt munkakörökbe:

  • robotkezelő
  • összeszerelő

Munkavégzés helye: Kecskemét-Kadafalva

Amit elvárunk:

– több műszakos munkarend vállalása

– önálló munkavégzés

– precizitás, pontosság

– minőségtudatosság

– fémipari tapasztalat

– szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás

– 8 órás munkarend, ami a munkaközi szüneteket is tartalmazza

– jó munkakörülmények, korszerű munkakörnyezet

– stabil munkahely

– ingyenes buszjárat, vidékieknek utazási támogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését az allas@autoflex.hu e-mail címre küldje el önéletrajzát, vagy a 06-30/446-32-82-es telefonszámon tud jelentkezni.

V.M

Hely

Kecskemét, Bács-Kiskun megye