Raktáros – Targoncavezető – Nagytarcsa – 0

Kenőanyag forgalmazással foglalkozó cég új munkatársakat keres nagytarcsai raktárába, raktáros-targoncavezető munkakörbe.

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Leírás

Feladat:
áru átvétel és kiadás bizonylatok alapján
áru mozgatása, komissiózása és csomagolása manuálisan és targoncával
bizonylatok kiállítása, rendszerezése, készletvezetés
munkaeszközök és munkakörnyezet rendben tartása
beszámolók, kimutatások készítése

Elvárás:
raktározási munkákban szerzett tapasztalat
leltárfelelősség
precíz munkavégzés
pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:
Fix munkaidő
8 órás munkaviszony (8-17-ig, vagy 9-18-ig)
túlórázási lehetőség
negyedévente 1 szombati nap leltározás (túlórában elszámolva), az összes többi hétvége szabad
kimagasló fizetés, teljesítménytől és tapasztalattól függően nettó 230 000 -260 000 Ft + bejárástámogatás (teljesen kezdők esetén nettó 200 000Ft+bejárástámogatás)

Akit keresünk:
Önállóan dolgozni tudó, megbízható, terhelhető, munkájára igényes kollégát!

Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

Nagytarcsa