Raktáros, Irattáros – Szada

Docu Depo Kft

Dokumentumkezeléssel foglalkozó cég keres

Raktáros, irattáros

munkakörbe, megbízható munkatársakat.

Leírás

Feladatok:

  • Irattári rend kialakítása és rendben tartása
  • Raktározási feladatok teljes körű ellátása
  • Iratok és dobozok (15-20kg) polcrendszeren történő kezelése
  • Napi szinten felmerülő Ügyfél igények kiszolgálása
  • Irattári folyamatokhoz kapcsolódó feladatok ellátása (iratrendezés, dobozolás, jegyzékelés)

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Levéltári szakképesítés és hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny
  • Vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány előny! (3313)
  • Pályakezdők érdeklődését is várjuk

Képességek:

  • Precíz, gyors munkavégzés
  • Folyamatszemlélet
  • Nehezebb fizikai munkavégzésre való képesség
  • Rugalmas hozzáállás és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Csapatot támogató hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafetéria juttatás és bejárás támogatása
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye: Szada

Munkavégzés: Teljes munkaidő (8 órás munkarend)

Ha úgy gondolja, hogy szívesen dolgozna nálunk, akkor küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre: bagosi.szilvia@docudepo.hu

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértésüket!

A DocuDepo, mint brand 2007-es indulásakor, a 20 éves dokumentumkezelési tapasztalattal rendelkező Bravogroup cégcsoport tagjaként kezdte meg működését. 2011-től Docu Depo Kft-ként önállóan folytatja tevékenységét, illetve szolgálja ki Ügyfeleink iratkezelésre vonatkozó minden igényét.

Fő tevékenységi körünk az Ügyfeleink megbízása alapján végzett papíralapú dokumentumtárolási tevékenység saját telephelyünkön, melyet jogszabályi megfeleltetés, valamint a Megrendelő igényei alapján végzünk magasan képzett munkatársainak szakértelmével.

V.M