Patrónus Ház – Gondozó – Gödöllő

A Patrónus Ház Nonprofit Kft. munkatársat keres GONDOZÓI munkakörbe napi 4 – 6 órás állásra felnőtt autista otthonába.  Munkavégzés helye: Gödöllő.

Jelentkezni: 06-30-361-0953, illetve info@patronushaz.hu email címen.

A Patrónus Ház Nonprofit Kft. munkatársat keres GONDOZÓI munkakörbe napi 4 – 6 órás állásra felnőtt autista otthonába. Munkavégzés helye: Gödöllő.

Feladatok:
– a támogatott lakhatás keretében működő 12 férőhelyes otthon szolgáltatásait igénybe vevő autista fiatalok fizikai, mentális, szociális és lakókörnyezeti szükségleteinek ellátása

Elvárások:
– érettségi bizonyítvány
– egészségügyi végzettség (ápoló, asszisztens, mentálhigiéné, stb)
– tapasztalat értelmi fogyatékos, autizmussal élő fiatalok gondozásában
– nyitottság az autista szakirány, módszertan elsajátítására, folyamatos szakmai fejlődésre
– erkölcsi bizonyítvány

Hely

PEST MEGYE