Műszaki értékesítő – Vácrátót

Szerker 2006 Kft. faipari szerszámok és kiegészítők kereskedelmével foglalkozunk.
MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁNKAT KERESSÜK.

Főbb feladataid lesznek:
Új ügyfelek felkutatása, beérkező ajánlatkérések feldolgozása, beszállítókkal és meglévő vevőkkel való kapcsolattartás. Szakmai tanácsadás Vevők számára az optimális műszaki megoldások kidolgozásával. A teljes munkafolyamat dokumentálása Nagy Machinátor ügyviteli rendszerben. Számlázás, bizonylatolás. Garanciális problémák kezelése Készlet kezelése, raktározása, komissiózás, csomagolás előkészítése, ellenőrzése.

Amit várunk még:
Legalább középfokú végzettség. Napi szintű jártasság a következő programokban:World, Excel, Outlook, Internet. Megbízhatóság, pontosság. Kiváló kommunikációs készség, tárgyalóképesség, együttműködő hozzáállás.

Előny: kereskedő cégnél szerzett értékesítési tapasztalat, műszaki (gépészeti, asztalosipari) végzettség, felsőfokú műszaki végzettség, vállalatirányítási rendszer használati gyakorlat, B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzod bérigény megjelölésével a rita.laboczki@szerker.hu címre várjuk!

GY.L.

Hely

Vác, PEST MEGYE