Minőségellenőr – Dunaharaszti – 0

A Zwack Unicum Nyrt. Dunaharaszti gyáregységében működő laboratóriuma

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat keres határozatlan időre 12 órás műszak beosztással.

Elvárások:

  • középfokú élelmiszer-ipari/vegyipari technikumi vagy szakközép-iskolai végzettség
  • általános italgyártási technológiai, ellenőrzéstechnológiai ismeretek
  • tapasztaltak laboratóriumi vizsgálatok végzésében (a szakmai gyakorlat legalább részben ipari minőségellenőrzési laborban szerzett)
  • felhasználói szintű számítógépes tudás

Előny:

  • minőség- és környezetirányítási, valamint élelmiszer- és termékbiztonsági (HACCP) rendszerekben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány és saját gépkocsi használata
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű szerződés
  • jó munkakörülmények
  • előre tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
  • ingyenes céges buszjárat
  • plusz juttatások: cafeteria és utazási hozzájárulás

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

V.M

06.13-07.03

Hely

Dunaharaszti, PEST MEGYE