Laboráns / Vegyésztechnikus – Dunaharaszti

A Dunaharasztin lévő gyártóegységünkbe munkatársat keresünk
Laboráns / Vegyésztechnikus pozícióba.

Leírás

Főbb feladatok, munkák:
o Laboratóriumi mérések végzése a gyártás teljes folyamata alatt a megadott utasítások
alapján
o Adatok szolgáltatása a riportok elkészítéséhez
o Mérési eredmények dokumentálása
o Rend tartása, biztonsági szabályzatok betartása, auditokra való felkészülés
o A belső kalibrálások rendszeres elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
o Vegyésztechnikusi végzettség
o Önálló, precíz munkavégzés
o Megbízhatóság, pontosság
o Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
o 1-2 év releváns szakmai tapasztalat előny
o Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
o Versenyképes juttatási csomag (cafeteriával kiegészítve)
o Munkába járás támogatása
o Nemzetközi munkakörnyezet
o Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkarend: Két műszak

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem küldje el önéletrajzát fizetési igény
megjelölésével a toborzas@macdermidalpha.com email címre

V.M

Hely

Dunaharaszti, PEST MEGYE