Italgyártó Zwack Unicum Nyrt. – Dunaharaszti -0

Leírás

Ha te is szeretnéd megtapasztalni, hogyan zajlik a mindennapi élet egy piacvezető szeszesital-gyártó vállalatnál, szeretnél egy igazán családias légkörű munkahelyen dolgozni, és ezen kívül kiemelten fontosnak tartod azt is, hogy értéket teremts a munkáddal azzal, hogy Te is hozzáadsz a nagy múltú Zwack történetéhez, akkor mindenképp küldd el jelentkezésedet hozzánk, mert a Zwack Unicum Nyrt. Dunaharasztiban működő gyáregysége határozatlan időre

Italgyártó
munkatársat keres határozatlan időre munkaidő keretben 12 órás műszak beosztással

Feltételek: az alábbiak közül legalább az egyik teljesüljön

  • középfokú végzettség
  • élelmiszeripari szakmunkás végzettség
  • 1-2 éves élelmiszeripari tapasztalat

Feladatok:

  • Alkoholtartalmú italok és ital alapanyagok gyártása

Amit elvárunk:

  • megbízhatóság
  • sok tanulás
  • gondos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű szerződés
  • jó munkakörülmények
  • előre tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
  • ingyenes céges buszjárat
  • plusz juttatások: cafeteria, étkezési hozzájárulás, utazási hozzájárulás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

 V.M

06.12-07.03

Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

Dunaharaszti, PEST MEGYE