Gyógypedagógus – Gödöllő – 0

A Patrónus Ház Közhasznú Nonprofit Kft. autista támogatott lakhatású otthonába keres
GYÓGYPEDAGÓGUS
munkakörbe autizmus szakon végzett munkatársat részmunkaidős foglalkoztatásra. Munkavégzés helye: Gödöllő.

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Intézményi forma: támogatott lakhatást biztosító otthon

Lakók száma: 12 fő

Lakhatást igénybe vevők: középsúlyos értelmi sérült autista fiatalok

Elvárások:

– autizmus szakirányú gyakorlat

– augmentatív és alternatív kommunikációs eszközök ismerete, alkalmazása,

– motiválhatóság, jutalmazás ismerete, alkalmazása,

– viselkedési problémák kezelése.

Személyes kompetenciák:

– önálló munkavégzés,

– határozottság,

– együttműködés,

– elfogadás, tolerancia

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Modern munkakörnyezet

Szakmai képzések

GY.L.

Hely

Gödöllő