Csomagoló / sorjázó – Nagytarcsa

Közel 20 éve működő, dinamikusan fejlődő műanyagipari vállalat, csapatának bővítéséhez keres váltott műszakban dolgozó munkatársat Csomagoló/sorjázó munkakörbe.

Leírás

Feladatok:

    • Alkatrészek, késztermékek minőségi előkészítése (sorjázás) csomagoláshoz
    • Alkatrészek, késztermékek kézi csomagolása a csomagolási előírások pontos betartásával
    • A csomagoló anyagokat előkészítő gépek kezelése, felügyelete
    • Esetenként műanyagipari megmunkálógépek kezelése (marógép, lézervágógép)

Elvárások:

    • Csapatszellem, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés, igényességre való törekvés a munkában
    • Két műszakos munkarend vállalása
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • CNC gépek működtetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • 8 órás bejelentett munkaviszony
    • Havi bruttó 280.000 Ft-os kezdő fizetés
    • Fix 13. havi fizetés
    • Nettó 20.500 Ft cafeteria OTP szépkártyán
    • Munkába járás költségének támogatása
    • Dolgozói kedvezmények
    • Folyamatosan bővülő, stabil cég
    • Kiemelkedő munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye: 2142 Nagytarcsa, Naplás út 10.

Jelentkezés módja: Amennyiben a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a hr@aplast.hu címre.

V.M

Hely

Nagytarcsa, PEST MEGYE