Ajtóbeszerelő – Nagytarcsa – 0

A Nívó több, mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő,
szakmailag elismert magyar tulajdonú,
egyedi biztonsági ajtó- és kerítésgyártó cég.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Ajtóbeszerelő

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Leírás

A Nívó több, mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő, szakmailag elismert magyar tulajdonú, egyedi biztonsági ajtó- és kerítésgyártó cég. Gyors növekedésének köszönhetően bővíteni szeretné a mintegy 100 fős kiváló szakemberekből álló, meglévő csapatát.
Ezért

Feladatok:

  • Biztonsági ajtók összeszerelése, címre szállítása, hegesztéses technikával való beszerelése szervízautóval.
  • Munkaterület és gépkocsi rendben tartása
  • A gyárban a javítási, szerelési feladatok szakszerű elvégzése, az előírások precíz betartásával
  • Ügyféligények legmagasabb szintű kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Azonnali kezdés
  • Precizítás
  • Jó kézügyesség
  • Rátermett, gyakorlatias személyiség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Alkalmazkodó készség
  • Jó fizikum, állóképesség, munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány
  • M0-s melletti telephelyre való kijutási lehetőség (autó előny, de csak a kijutáshoz szükséges)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú, műszaki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő műszaki színvonal, és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Barátságos csapat
  • Fix, versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Betanítás.
  • Vidéki munkatársaink számára 2 ágyas teljes felszereltségű apartmanokban biztosítunk szállást.

Gy. L.

Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

Nagytarcsa, PEST MEGYE, – BUDAPEST