Targoncás – Üllő

Targoncásokat keresünk Üllőre!

  • Amit kínálunk:
    Versenyképes jövedelem.
    Stabil cégháttér.
    Kiszámítható, fix munkaidő.
    Hosszú távú munkalehetőség.
    Cafeteria.

  • Elvárások: Targoncavezetői jogosítvány (3313 – 3324 – 3312);
  • Feladatok: Tolóoszlopos targoncával történő anyagmozgatás.
    Megrendelések összekészítése PDA-val.
    Raklapok fóliázása, árumozgásokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, raktári/leltározási feladatok.
  • Elvárások:  Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos targonca 3313, vezetőüléses targonca 3324, gyalogkíséretű targonca 3312), Pontos precíz munkavégzés.
    Web raktári környezetben szerzett tapasztalat

  • Versenyképes jövedelem
  • br. 30.000 Ft. Cafeteria
  • 13. havi bér
  • 100 %-os útiköltség-térítés
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörülmények

Jelentkezni: https://karrier.euronics.hu/aktualis-allasajanlataink/291/targoncas

Hely

Üllő

Bezárás