Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs – Bp., III. kerület

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
Budapest III. kerületi székhelyére keres:

Részmunkaidős (napi 6 óra)
Telefonos ügyfélszolgálati munkatársat

Feladatok:
• Vásárlói megrendelések felvétele
• Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
• Napi tevékenység dokumentálása
• Szoros együttműködés a társosztályokkal
• Felmerülő vásárlói igények továbbítása
• Adminisztrációs tevékenység

Elvárások:
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• SZÉP kártya
• Erzsébet kártya
• Készpénz cafeteria
• Vitaminpénz
• Változatos feladatok
• Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
• Megbecsülés
• Stabil vállalati háttér

  • 1

Bezárás