Tehergépkocsi vezető

30 éve működő, nemzetközi berkekben is elismert disztribúciós családi vállalkozás

Tehergépkocsi vezetőt keres hűtős gépjárművekre az alábbi telephelyekre:

-Budapest

-Gyöngyös

-Gyula

-Orosháza

Feladatok:

-hűtött áru terítése, depóba szállítása

-visszáru- és göngyöleg kezelése

-áru fel- és lepakolása

-szállítólevelek kezelése

-dokumentáció

Szükséges szakmai tapasztalat:

-minimum 2 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat

-C és/vagy E kategóriás jogosítvány

-PÁV vizsga

-GKI (árufuvarozói engedély)

Az álláshoz tartozó egyéb elvárások:

-KRESZ kifogástalan ismerete

-dinamikus, rugalmas személyiség, magabiztos fellépés

Amit kínálunk:

-versenyképes fizetés

-változatos munkavégzés

-hosszútávú munkakapcsolat

-munkaruha, mobiltelefon biztosítása

Bérezés:

– Fix + Jutalék

Munkaidőben (hétfőtől péntekig) 08.00-16.00 között érdeklődhet az alábbi elérhetőségeken:

Budapest:          Józsa Edit                                     +36 30/687-5582

Gyöngyös:         Nágel Ádám                                 +36 30/387-1582

Gyula:                  Csepi József                                +36 30/967-7859

Orosháza:           Farkasné Pántye Judit              +36 30/190-3562

Megosztás / Ajánlás
  • 7
    Shares
  • 7
    Shares

Hely

PEST MEGYE, – BUDAPEST

Bezárás