Szobalány – Budapest

Határozatlan idejű,
hosszútávú munkalehetőség!

Szállodai szobák és a hozzá tartozó fürdőszobák takarítása!

Jelentkezni a 06-70-4278692  telefonszámon,
illetve a marmarabudapest@gmail.com e-mail címen
(hétvégén is) lehetséges.

Leírás

Határozatlan idejű hosszútávú munkalehetőség!

Feladatok:

– Szállodai szobák és a hozzá tartozó fürdőszobák takarítása
– Ágyazás
– Nagytakarításban való részvétel
– Szobai bekészítések és textilek kezelése

Elvárások:

– Állóképesség
– Megbízhatóság, Lojalitás
– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat előnyt jelent
– Ápolt megjelenés
– Önálló, pontos munkavégzés

Jelentkezni a 06-70-4278692  telefonszámon, illetve a marmarabudapest@gmail.com e-mail címen (hétvégén is) lehetséges!

Megosztás / Ajánlás
  • 6
    Shares
  • 6
    Shares

Hely

– BUDAPEST

Bezárás