Szervizes Gödöllő

20 éves múltra visszatekintő gödöllői bázisú cég munkatársat keres SZERVIZES pozíció betöltésére.

A feladat:
Laboratóriumi automaták beüzemelése, szerviz szolgáltatása, helyszíni támogatás Magyarország egész területén.

 Az elvárások:
középfokú műszaki végzettség
informatikai jártasság
önálló munkavégzés
jó kommunikációs képesség, megnyerő stílus
„B” kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezetés)
angol nyelvtudás (középfok)

Előnyt jelent, de nem elvárás:
felsőfokú műszaki végzettség
elektronikai jártasság
már meglévő szakmai tapasztalat,

Amit nyújtunk
dinamikus csapat
szakmai továbbképzési lehetőség Magyarországon és külföldön
versenyképes fizetés,
kulturált munkakörülmények

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, küldje a következő e-mail címre: hr@biomarker.hu

Megosztás / Ajánlás
  • 17
    Shares
  • 17
    Shares

Hely

Gödöllő, PEST MEGYE

Bezárás