Szerszámfelfogó lakatos – Budapest – 0

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Budapesti partner cégünk számára, saját alkalmazásban történő, teljes munkaidős foglalkoztatásban, több műszakos munkavégzésben keresünk, lakatos végzettségű, szerszámfelfogó lakatost.

Kategória: Címkék: , , ,

Leírás

Cégnév: Gravtech Kft.
Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés jellege: Teljes munkaidős
Munka besorolása: Szakmunkás
Várható jövedelem: 280000
Szükséges nyelvtudás:
Feladatok: Öntőgépeknél szerszámcserék gyors, szakszerű, biztonságos elvégzése.
Elvárás: Lakatos végzettség, releváns szakmai tapasztalat, több műszakos munkavégzés vállalása
Előnyt jelent:
Bővebb információ a munkáról:                                   További feladatok:
– Stancoló szerszámok cseréje,karbantartása, javítása.
– Próbagyártás elvégzése
– Szerszámok kisebb javítása
Amit kínálunk:
– Abszolút versenyképes jövedelem, prémium rendszer
– Cafetteria juttatások, egészségpénztári hozzájárulás
– Hosszú távú biztos munkalehetőség
– Vidéki dolgozóknak jó minőségű albérlet, albérlet hozzájárulás, illetve céges támogatású jó minőségi munkásszálló (ez kizárólag csak céges dolgozók számra lett kialakítva)
Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

– BUDAPEST