Mérlegképes Könyvelő – Bp. III. – 0

Egy több mint 25 éve alapított, 3. kerületi könyvelő iroda. Lakóhelyváltás miatt megüresedő pozícióba keresünk egy új, gyakorlott mérlegképes könyvelőt.

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

A könyvelő legfontosabb feladatai:
Cégek teljes körű könyvelése QS Diamond könyvelő programmal.
Bevallások határidőre történő elkészítése.
Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása.
Ügyfelek rendszeres és szükségszerű tájékoztatása.
A könyvelő Iroda belső folyamatainak megismerése, elvárásainak betartása.
Mérlegbeszámolók elkészítése.

Elvárások az új munkatárssal szemben:
Mérlegképes könyvelői végzettség.
Több éves szakmai tapasztalat. Előny, ha könyvelő irodai tapasztalattal rendelkezik.
A könyvelési munka szeretete, elhivatottság a szakma iránt.
Felelősségteljes, körültekintő munkavégzés, alaposság.
Gondolkodó, ügyfélcentrikus munkavégzés a mechanikus könyvelés könyvelés helyett.
Igény a folyamatos tanulásra, a tudás naprakészen tartására.
Idegennyelv tudás nem szükséges!

Mit nyújt a könyvelő iroda?
Bejelentett, főállású munkakört.
Versenyképes fizetést.
Beilleszkedés, betanulás támogatását (szoftver, cégcsoport, belső folyamatok, feladatok).
Széles ügyfélkör által biztosított változatos munkát.
Folyamatos szakmai fejlődést, belső képzést.
Kis létszámú, családias munkahelyet jó munkakörülményekkel.
Ez is érdekelheti Önt!
Világos, kényelmes, modern iroda.
Kis közösség, jó emberekkel, jó szakemberekkel.
Cégcsoportjában minden vállalkozási formával találkozhat, így a munka igazán változatos.
Nem részfeladatokat kap, így a tudása nem épül le, folyamatosan nő.
Rendszeresek a belső képzések, a könyvelők munkája ellenőrzésen megy át, és visszajelzést kapnak a munkájukról.
Békásmegyeren, a HÉV-től 5 perc sétára van az iroda.