Londiner – Bp., V. kerület – 0

Belvárosi 4 csillagos szállodába (Nyugati pályaudvar mellett) Londiner munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, hosszútávra.

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Leírás

A munkakör célja:
A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:
Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
Naprakész információkkal látja el a vendégeket.
Segíti a recepció munkáját.

Elvárásaink: Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:
Színvonalas szállodai környezet
Szakmai fejlődés lehetősége
Étkezési hozzájárulás
Családias környezet, fiatal, dinamikus csapat

Megosztás / Ajánlás

További információk

Hely

– BUDAPEST