Konyhai kisegítő – Bp., XVIII. kerület

Bp., XVIII. kerületben lévő főzőkonyhára gyakorlott konyhai kisegítőket keresünk azonnali kezdéssel.

Amit elvárunk:
– pontos, precíz munkavégzés
– ápolt, kulturált megjelenés
– korábbi tapasztalat előny, de nem elvárás
– káros szenvedélyektől mentes

Amit kínálunk:
– hosszú távú munka
– teljes bejelentés
– napi étkezés
– munkavégzés hétfőtől-péntekig
– alapbér + egyéb juttatások
– fiatalos csapat, jó munkakörülmények

Szakmai önéletrajzzal az nmiklos@kemkft.hu e-mail címen pozíció megjelölésével, hivatkozva a hirdetésre, vagy a 06-70/945-3050 telefonszámon lehet.

  • 4
    Shares

Hely

– BUDAPEST

Bezárás