Könyvkötő – Szentendre

A Kalendart Kiadó szentendrei telephelyére keres.

  • Könyvkötőt, kötészeti munkatársat
  • Kiadványszerkesztőt /nyomdai előkészítőt/DTP operátort
  • Raktárost

Leírás

Könyvkötészeti feladatok:
A Kalendart Kiadó kötészeti üzeme szentendrei telephelyére hosszú távra könyvkötőt, vagy tapasztalattal rendelkező kötészeti munkatársat keres. Esetleg jó műszaki érzékkel bíró, betanulást vállaló kolléga jelentkezésére is számít. Az üzem fali-asztali- és speditőrnaptárak, továbbá kis példányszámú kötött könyvek készítésével foglalkozik. A leendő kollégákat  az alábbi elvégzendő feladatok várják:
– Táblakészítés, kötött könyv készítése kis gépekkel, általános kötészeti feladatok
– Sorlyukasztás, spirálozás, általános kötészeti feladatok

E-mail: koteszet@kalendart.hu
Telefon: +36-1-666-4071
Egy műszakos, teljes munkaidős

Kiadványszerkesztés:
A Kalendart Kiadó szentendrei telephelyére hosszú távra kiadványszerkesztőt/nyomdai előkészítőt /DTP operátor munkatársat keres.

E-mail: kalendart@kalendart.hu
Telefon: +36-1-666-4000

Raktározás:
A Kalendart Kiadó szentendrei telephelyére 2019 év végéig tartó munkavégzésre raktáros, komissiózó munkatársat keres.

A leendő kollégát az alábbi feladatok várják:
– Termékek (naptárak) lista alapján történő összekészítése
– Az összekészített termékek csomagolása, postai feladásra való előkészítése
– Raktárrendezés

2019 év végéig tartó szezonális munkavégzés, egy műszakos, teljes munkaidős

Hely

Szentendre

Bezárás