Hűtőházi raktárkezelő – Dunakeszi

A BA-HA-MA’S Kft. gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik.

Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál

Hűtőházi raktárkezelő munkakörbe

(Részleteket lásd: lentebb)

Hűtőházi raktárkezelő

munkakörbe

Feladatai:

  • tárhelyek áruval való feltöltése;
  • kézi és emelőgépes árumozgatás;
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése;
  • raktárrend folyamatos fenntartása;
  • leltárakban való aktív részvétel.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncás jogosítvány (OKJ-s végzettség és hatósági vizsga);
  • magasemelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat;
  • munkaköri foglalkozás-egészségügyi alkalmasság;
  • terhelhetőség, rugalmasság;
  • pontosság, precizitás;
  • csapatmunkára való képesség;
  • – 18 Cº fokos hőmérsékleten végzett munkabírás;
  • hűtőházi, raktári területen szerzett tapasztalat;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés folyamatos nappali vagy éjszakai munkarendben;
  • versenyképes javadalmazás, stabilitás;
  • cafetéria.

A fényképes szakmai Önéletrajzokat a hr@bahamas.hu email címre várjuk.

Tel: 06-70-702-9721

Additional information

Hely

PEST MEGYE

Bezárás