Felszolgáló – Budapest

Budapesti belvárosi Pub- étterem nyári teraszára keres gyakorlattal rendelkező felszolgálót áprilisi munkakezdéssel.

(Részleteket lásd: lentebb)

ELVÁRÁSOK:

– meleg konyhás területen szerzett legalább 2 éves gyakorlat

– pontos, precíz önálló munkavégzés, megbízhatóság

– kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiemelkedő, versenyképes jövedelem (alap órabér+borravaló)
  • fiatalos, barátságos munkakörnyezet.

Fényképes önéletrajzokat várjuk a budapestgarden2018@gmail.com címre.

Megosztás / Ajánlás
  • 1
  • 1

Hely

– BUDAPEST

Bezárás