Darukezelő – Országosan

Darukezelőt keresünk 8-30 tonnás autódaru kezelésére határozatlan időre. A munkavégzés helye változó, elsősorban Dél-, és Kelet-Magyarország.
Kiküldetés esetén szállás-, illetve útiköltség térítést biztosítunk.
Olyanok jelentkezését várjuk, akik vállalni tudják a kiküldetéseket akár ott lakással, akár mindennapos hazautazással.
A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot kérünk.

Leírás

Cégnév: HP Daru
Munkavégzés helye: Országosan változó
Munkavégzés jellege: Teljes munkaidős
Munka besorolása: Szakmunkás
Várható jövedelem: Nettó 160.000- Ft
Szükséges nyelvtudás: nincs
Feladatok: autódaru kezelése
Elvárás: Autódaru kezelői vizsga
Előnyt jelent: 3-5 év tapasztalat

Bővebb információ a munkáról: Darukezelőt keresünk 8-30 tonnás autódaru kezelésére határozatlan időre. A munkavégzés helye változó, elsősorban Dél-, és Kelet-Magyarország.

Jelentkezni lehet: hpdaru44@gmail.com; 0630-386-1063, 0630-517-6225
Megosztás / Ajánlás
  • 6
    Shares
  • 6
    Shares

Bezárás