Bolti eladó – Bp. XVIII. – 0

Ez a hirdetés lejárt!
Keressen az aktuális ajánlatok között…

Bolti eladó, pénztáros munkatársat keresünk pestszentimrei üzletünkbe!

Cégnév: PS Hír Kft
Munkavégzés helye: Pestszentimre
Munkavégzés jellege: Teljes munkaidős
Munka besorolása: Szakmunkás
Várható jövedelem: versenyképes
Szükséges nyelvtudás: nem szükséges
Feladatok: Vásárlók kiszolgálása, Árufeltöltés, raktári rend kialakítása, pénztárgépkezelés és elszámolás, az üzlethelyiség tisztán tartása
Elvárás: Kereskedelemben szerzett tapasztalat, Csapatban való együttműködési hajlam, Megbízhatóság, lojalitás, Önálló munkavégzés, Kapcsolatteremtő képesség, Esztétikai érzék a termékkihelyezések során
Előnyt jelent: Megfelelő referenciák, Szakmai végzettség, Pénztárgép kezelési tapasztalat
Bővebb információ a munkáról:                                  Ha egy családias hangulatú élelmiszerüzletbe szeretne dolgozni várjuk fényképes önéletrajzát!
Amit kínálunk:
– Hosszú távú, stabil munkalehetőség
– Bejelentett állás
– Versenyképes jövedelem
– Jó munkahelyi légkör

álláshirdetés feladás: 06-70-257-8766

Hely

– BUDAPEST