Betanított munkatárs – Nagytarcsa

Munkatársakat keresünk, Nagytarcsai telephelyre

(Részleteket lásd: lentebb)

– Magas, versenyképes jövedelem (nettó 170.000 Ft/hó)

– Határozatlan idejű munkaszerződés

– Megfelelően biztosított munkakörnyezet

– Teljes bejelentés

– Munka járás költségtérítés

– Munkaidő hétköznapokon (hétfőtől – péntekig)

Munkaköri feladatok:

– könnyű faipari feladatok elvégzése

– fenyő fűrészáru festése

– hosszméretre vágás

– egyszerűbb faelemek összeszerelése (csavarozással, szegeléssel)

Elvárások:

– Általános iskolai végzettség

– Nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa (Pest megye)

Az APEX Kft. közel három évtizede működő stabil, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységünk a munkaerő-kölcsönzés, melyet az ország egész területén végzünk.

Jelentkezni önéletrajzzal lehet, melyet az apexx@t-online.hu e-mail címre várunk.

Továbbá telefonon a következő számokon: 0630/9490962 vagy 06/1 252-8010

Megosztás / Ajánlás
  • 1