Betanított munka-délutános műszak – Nagytarcsa

Élelmiszeripari betanított munkás pozícióba keresünk munkavállalókat állandó délutános műszakra!

Feladatok:

-Élelmiszergyártás (kézműves nyalóka, ropi, sajtos tallér, édesipari termékek

-Élelmiszercsomagolás

-A munkakörnyezet tisztán tartása.

-A balesetvédelmi és higiéniai előírások betartása

Elvárások:

-Minimum 8 általános iskolai végzettség

-Érvényes tüdőszűrő vizsgálati eredmény a belépés feltétele!

Amit nyújtunk:

-Bruttó 140.000 Ft-os kezdő fizetés (szakképesítéssel rendelkezüknek bruttó 160.000 Ft.) , + 28.000 Ft. Cafeteria + próbaidő lejáratát követően teljesítménybérezés

-13. havi fizetés

-Jogkövető, korrekt cégfilozófia

-Délelőttös és délutános műszak

-Rendszeres céges buszjárat

Munkavégzés helye:

-Nagytarcsa, Ipari Park

Jelentkezését az allas@foltin-globe.hu címen várjuk folyamatosan.

Kérjük, a tárgyban jelölje meg a pozíció megnevezését: “Élelmiszeripari betanított munkás”

Additional information

Hely

PEST MEGYE

Bezárás