Betanított munka – Fót

Munkakör: betanított munka

A feladatok rövid leírása: üvegszál/szénszál erősítésű, poliészter és egyéb gyanta mátrixú kompozit termékek gyártásával kapcsolatosan felmerülő feladatok ellátása, betanítás után önállóan vagy csoportosan történő munkavégzés (pl.: termékek gyártása, szélezése, fúrása, csiszolási munkák, ragasztás, stb.)

(Részleteket lásd: lentebb)

Kategória:

Leírás

Tisztelt Álláskeresők!

Munkatársat keresünk a következő feltételekkel:

Amit kínálunk:

  • hosszú távú stabil pozíció
  • versenyképes fizetés
  • cafetéria
  • rugalmasság
  • családias légkör (30 fős KKV)
  • teljes folyamatok áttekintésének a lehetősége
  • szakmai fejlődési lehetőség az üvegszálas kompozitok területén (RTM, LRTM)
  • jó hangulatú, barátságos csapat

Elvárások:

  • precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • kitartó és megbízható hozzáállás
  • tanulási képesség és hajlam
  • affinitás a meglévő folyamatok javítására, kísérletezésre
  • hosszú távú együttműködési szándék
  • munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • ELŐNY:
    • kompozit műanyagok iránti érdeklődés
    • szakmunkás végzettség
    • üvegszál-erősítésű kompozit műanyagok gyártásában szerzett tapasztalat
    • jó kézügyesség

Munkavégzés helye: cégünk telephelyén – 2151 Fót, Vörösmarty u. 70.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a plastform@plastform.co.hu e-mail címen, vagy előzetes telefonos időpontegyeztetés után (+36-27-2358-326) személyesen a 2151 Fót, Vörösmarty u. 70. címen.

Bezárás